Gitar Metodu

Klasik Gitar Çalmak İster misiniz? 

Behzat Cem Günenç tarafından 2,5 yılda tamamlanan 600den fazla öğrenci üzerinde denenmiş başarılı bir Gitar Öğretme Sistemi. Temel bilgiler, teller, etütler, gitar teknikleri, repertuvar ve gitar tarihinden oluşan 6 bölüm detaylıca hazırlanmış olup çok sesli klasik gitar müziği ile tanışmak isteyen, yeni başlayan gitar öğrencilerine eşsiz bir rehber niteliğindedir. Metot tüm içeriği ile Türkiyede bugüne kadar hazırlanmış en kapsamlı ve gelişmiş metodudur.

Önemli Not - Lütfen, Okuyun!

Değerli gitar severler, ders videolarını hazırlarken metot içerisinde ihtiyacınız olan her şeyi videolarda sizlere sunduk, muhakkak önünüzde olması gereken materyalleri Pdf formatında sizlerle paylaştık. Ders videolarını çalışmak için metodu satın almanıza gerek yoktur, daha fazla verim almak için de metodu almanıza gerek yoktur. Bu proje sizlere metot satmak için hazırlanmış bir proje değildir.

Yazılı kaynak olarak metodu temin etmek isteyenleri bilgilendirmek isterim. Piyasada saygın kitap satış sitelerinde ve ikinci el sitelerinde satılan tüm Klasik Gitar Çalmak ister misiniz metodları sahtedir.

Metodlar özel olarak tarafımdan Matbaada bastırılmış ve resmi bandrolleri yapıştırılarak alınmıştır. Bütün basılı metodlar sadece çalıştığım ACM Production şirketi deposundadır. Siparişler geldikçe bu depodan temin edilerek gönderilmektedir. Tanıtım, örnek yada başka bir amaç için hiç bir satış platformuna verilmemiştir. Sadece www.acmzone.com platformunda iznimle satılmaktadır.

Metodumun KORSAN versiyonunda kullanılan kağıt kalitesi daha düşük, baskı kalitesi ise fotokopi seviyesindedir, fiyat olarak 2 katı, 3 katı yüksek fiyattadırlar.

Bu korsanları imal eden ve satan şirket hakkında hukuki süreç devam etmektedir. 

Bu konuda sizleri bilgilendirmek görevimdir. www.acmzone.com sitesi dışında satılan bütün ürünlerim sahtedir ve benden izinsiz satılmaktadır.

 

Metodun resmi satış bağlantısı. https://www.acmzone.com/urun/acmram-1/

 

İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim

Behzat Cem Günenç