Önemli Duyuru ve Rica !!!

 

Değerli Gitar Severler,

Önemli bir konuda sizlerin yardımına ve desteğine çok ihtiyacım var. Bu konuda maalesef sizlerin yardımı olmadan yol alamam.

Yıllarca emek vererek hazırladığım "Klasik Gitar Çalmak İster misiniz?" metodumuzun çok sayıda korsan kopyasının saygın kitap satış sitelerinde satıldığı tarafımızca tespit edilmiştir. Kitap 2011 yılında bandrollü şekilde bastırılmış ve tüm hakları bende saklı olmakla beraber tüm nüshaları tarafımca alınmıştır. Bu süreçte tüm basılı metodların bende olmasına rağmen saygın kitap satış sitelerinde büyük oranda satılmıştır. Bu konuda avukatım gerekli işlemleri başlatmıştır.

Sizlerden ricam, 2011 yılından bugüne "Klasik Gitar Çalmak İster misiniz?" metodunu satın alanlar mail kutularındaki sipariş bilgilerini, fatura bilgilerini, hangi kitap satış platformundan aldıklarına dair bilgileri benimle paylaşmalarıdır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail gönderebilirsiniz yada 0538 856 40 80 numaralı WhatsApp hattına fotoğraf mesaj da atabilirsiniz.

ACMZONE.com adresi bizim resmi satış platformumuzdur. Lütfen ACMZONE sitesi dışından alanlar maillerinde ki, ellerinde ki detay bilgileri paylaşsın.

Sizlerin desteği ve yardımı olmadan bu sıkıntılı süreci atlatamayız.

Yardımlarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.